KONST / Litografier / Färglitografi 12847046
nr 1284 7046
Sven Lidberg
(1929-2009), Sverige
Färglitografi, HC-upplaga, löst blad, signerad, bladets mått: 50x41 cm
Sven Lidberg, svensk målare född 1929 i Stockholm, död 2009.
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 28 oktober 2019
kl 20:38:37
100 kr
400 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
Sven Lidberg
Läs mer om Sven Lidberg